predaj tryskacích abrazív | tryskací materiál
predaj tryskacích abrazív | tryskací materiál
skcsendehupl
  • tryskací materiál
    Okrem výrobkov uvedených v katalógu, sme ochotný vyjsť v ústrety zákazníkovi a navrhnúť alebo pohľadať alternatívne riešenie...

separator

Print Friendly, PDF & Email

 


Firma Ján Búry K&B bola založená v roku 1994 so zameraním na predaj liatinových drtí a granulátov. Postupne sa naša ponuka abrazív rozrastala, a v dnešnej dobe ponúkame široký sortiment kovových a nekovových abrazív. 

V súčasnosti figurujeme pod novým menom spoločnosti Jbury, s.r.o., ktorá bola založená v roku 2013. Okrem predaja abrazív ponúkame náhradné diely na tryskacie zariadenia rôznych značiek ako metacie turbíny (lopatky, metacie kolesá, obloženie, kolená a iné), dopravné pásy, korčekové pásy, slimákové dopravníky, obloženia a iné. V ponuke máme aj brúsne prostriedky (rezacie a brúsne  kotúče, brúsne plátna, stopkové telieska, omielacie telieska a iné ). Naša spoločnosť okrem predaja ponúka poradenstvo v oblasti tryskania a využitia tryskacích abrazív, školenia a pomoc pri zriaďovaní tryskacích zariadení. Naším cieľom je spokojnosť zákazníkov, kvalita materiálov a služby na profesionálnej úrovni. Naša spoločnosť sídli v Kremnici pri Žiari nad Hronom.

prevádzka spoločnosti

 

 

Print Friendly, PDF & Email
informácie o produktoch

VITAJTE MEDZI PROFESIONÁLMI

Radi privítame i Vašu spoločnosť v skupine našich spokojných obchodných partnerov.


 https


 

 

created by: Marek Sarvas